Hlavní menu  >>   Stroje, nářadí, podnikání  >>   Nářadí a vybavení dílen  >>   Lockpick sada planžet - 9ks + 2x napínák
Tento inzerát již není platný jelikož u něj vypršela 90 denní platnost. Zkuste tedy prohlédnout aktuální nabídku od tohoto inzerenta viz "inzerce uživatele" nebo nalézt podobný v našem bazaru tipak.cz.

Lockpick sada planžet - 9ks + 2x napínák

Cena:  249 Kč
S touto sadou Vás již nemusí trápit ztracené klíče. Sada obsahuje 9 planžet různých tvarů a jeden napínák. Vhodné pro odemykání cylindrických vložek (FAB zámků). Sada je vhodná především pro začínající zámkaře, nebo pro fanoušky sportu zvaného lockpicking. Sadu můžete objednat prostřednictvím emailu, nebo v našem internetovém obchodě. Pokud máte zájem o kvalitnější sady od amerického výrobce SouthOrd, o lockpick guny, kapesní sady planžet, o automobilové planžety, nebo jiné zámkařské nástroje, navštivte prosím náš internetový obchod na adrese https://www.lockpicktools.cz.
V případě zájmu o radu nás kontaktujte na email info@lockpicktools.cz, nebo prostřednictvím online chatu na našich stránkách.
Místo odběru:  
Pacov,    Vysočina, okr. Pelhřimov  
Vloženo: 11.10.2018            Všechny inzeráty tohoto uživatele
TOPlist sbazar inzeráty genet: 0.094